Garančné prehliadky

Ponúkame garančné prehliadky pre nasledovné značky vozidiel

 Servisné a garančné prehliadky Audi Ružomberok

Garančné prehliadka pre vozidlá Audi rýchlo a spoľahlivo, po objednaní v rámci jedného dňa. Profesionálne rýchloservis Audi Ružomberok. Príďte ešte dnes. Vykonávame záručný aj pozáručný garančné prehliadky. Sme špecializovaný Audi servis. Zapisujeme do servisnej knihy, resetujeme intervaly. Okrem garančných a servisných prehliadok vykonávame komplexný servis značky Audi.

 

Autoservis AUDI Ružomberok

Audi servis AutoFer Team je neautorizovaný servis audí- diagnostika . Rozlišujeme základný, stredný a veľký servis. Prehliadky sa líši podľa rozsahu činností. Spoločná býva výmena oleja a filtra motora. Podľa stavu tachometra sa mení aj filtre vzduchu, kabíny a paliva. Podľa potreby sa mení aj brzdová kvapalina, chladiaca kvapalina, servokapalina, prípadne náplň klimatizácia. Pri garančnej prehliadke sa zároveň vykonávajú predpísané servisné úkony. Najmä prehliadka podvozku a všetkých viditeľných mechanických dielov vrátane kontroly motorového priestoru. Okrem iného sa kontrolujú tlmiče, zavesenie náprav, ramená, silentbloky, výfuková sústava, úniky kvapalín, brzdy, pružiny, karosérie, DPF filter, elektrické diely atď. Samozrejmosťou je vynulovanie servisného intervalu počítačom.

 

V Audi Ružomberok servisujeme modely:

Opravujeme všetky modely Audi.  Audi A1, Audi A3, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q2, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7, Audi TT

 

Servis Audi Praha- garančné prohlídka- záruka

Podľa zákona nie je nutné vykonávať garančné prehliadky v autorizovaných servisoch Audi. Aj napriek tomu jednotliví autorizovaní díleri strašia svojich klientov s nutnosťou jazdiť na servis do autorizovaného servisu. Pritom podľa platnej legislatívy to nie je nutné už od roku 2003. Nebojte sa straty záruky. Nepodliehajte monopolu výrobcov.

 

Autodiagnostika Audi

Pri garančné prehliadke vždy resetujeme pamäť závad diagnostiky, tú zresetuje a nastavíme nový servisný interval. Používame koncernovú diagnostiku Audi. Prevádzame i záťažový test batérie, meranie bodu varu brzdovej kvapaliny, kontrolu vypnutie plochého remeňa, kontrolu osvetlenia a kontrolu dobíjania.

 

Kontrola bŕzd Audi

Pri servisnej prehliadke vždy kompletne kontrolujeme brzdový systém. Kontrolu brzdovej kvapaliny a opotrebenia brzdových komponentov. Detailný výsledok kontroly bŕzd  oboznamujeme zákazníka okamžite pričom doporučíme potrebnú opravu. V prípade potreby vymeníme brzdové doštičky alebo i kotúče.

 

Garančná prehliadka Audi

Pri pravidelnom servisu na prianie klienta dopĺňame klimatizáciu, aby správne fungovala. Plníme oba typy používaných plynov klimatizácia, pôvodné R134a i novo používaný typ (v nových vozidlách povinne od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme na počkanie poprípade po objednávke do servisu. Na želanie vykonávame aj dezinfekciu klimatizácie.

 

 

Servisná prehliadka BMW

Robíme pravidelné servisné a garančné prehliadky vozidiel BMW. Garančná prehliadka je základný úkon pre správnu údržbu Vášho BMW. Všetky prehliadky vykonávame podľa predpisu BMW. Sme špecializovaný BMW servis. Vykonávame údržbu a opravy BMW. Všetky úkony zapisujeme do servisnej knihy, taktiež resetujeme intervaly. Snažíme sa pracovať rýchlo odborne a spoľahlivo.

 

BMW servis Ružomberok – garančná prehliadka BMW

Garančné  a Servisné prehliadky vykonávajú vyškolení skúsení mechanici zo značkou BMW. Na vykonávanie diagnostiky používame profesionálne prístroje. Garančné prehliadku vykonávame zvyčajne v rámci jedného dňa.

 

Najčastejšie servisované modely BMW

BMW 1, BMW 2, BMW 3, BMW 4, BMW 5, BMW 6, BMW 7, BMW X3, BMW X5, BMW X6

 

BMW servis Ružomberok služby:

Výmena motorového oleja, prevodového oleja, servis klimatizácie, geometria, dezinfekcia klimatizácie a interiéru, dekarbonizácia spaľovacieho priestoru, výmena filtrov, nastavenie servisných intervalov, bežná údržba vozidiel, výmena pneumatík, programovanie TPMS senzorov, oprava systému tlaku v pneumatikách, výmenaho prevodu drážkového remeňa, oprava čelného skla, výmena čelného skla, servis podvozku čapov, ramien, ložísk, kompletný servis bŕzd, výmena brzdových kotúčov a platničiek, opravy po dopravnej nehode. 

 

 

GARANČNÉ PREHLIADKY

Pravidelné servisné prehliadky sa určite oplatí dodržiavať. Predídete tak nečakaným poruchám a celkové náklady na servis sa dlhodobo znížia. Životnosť vášho auta sa výrazne predĺži a kvalita užívanie tiež. Výrobca presne stanovuje životnosť jednotlivých dielov, ich priebeh opotrebuje aj odporúčanej výmeny. Niektoré diely sa mení, iné prechádzajú iba údržbou. Výsledkom je ale vždy perfektne fungujúci spoľahlivé auto.

 

Diagnostika motora BMW

Pri garančné prehliadke vždy vyčítame pamäť závad OBD diagnostiky, tú zresetuje a nastavíme nový servisný interval. Používame značkovú diagnostiku pre BMW, po zistení závady bezodkladne na ňu upozorníme zákazníka a doporučíme mu najefektívnejšiu opravu. 

 

Kontrola bŕzd BMW

Pri servisnej prehliadke vždy kompletne kontrolujeme brzdový systém. Okrem obhliadky bŕzd  prevádzame i mechanickú kontrolu bŕzd na zdviháku, kontrolu brzdovej kvapaliny. V prípade potreby vymeníme brzdové doštičky podľa potreby aj kotúče.

 

Servisná prehliadka Ford

Vykonávame garančné a servisné prehliadky pre vozidlá značky Ford.

 

Garančná prehliadka slúži ako povinná kontrola autá v záruke aj po nej. Podľa zákona nie je v žiadnom prípadne nutné, aby ju vykonával autorizovaný servis. Mala by sa vykonávať podľa predpisu Fordu v určitých kilometroch a rokoch. Každý výrobca si predpisuje garančné prehliadky u jednotlivých modelov odlišne. Žiadny univerzálny návod preto nie je. Zvyčajne to ale býva každých 15 až 30 tisíc km alebo každý rok – podľa toho, čo nastane skôr. Presné informácie získate v servisnej knihe (serviska) alebo od Fordu.

 

Pri garančnej prehliadke autoservis zvyčajne vymenia motorový olej a olejový filter, prípadne i prevodový olej alebo olej v rozvodovke. Podľa stavu sa mení aj vzduchový filter, kabínový filter a palivový filter. U náplní sa kontroluje stav a úplnosť, prípadne sa mení alebo dopĺňa (podľa stavu) brzdová kvapalina, nemrznúca zmes do motora, servokapalina atď. Údržba obsahuje aj kontrolu dôležitých komponentov – bŕzd, výfuku, tlmičov, čapov, silentblokov, náprav, geometria, klimatizácia atď. iné úkony sa robia, keď má auto najazdené 15 000 km a celkom iné treba v 60 0000 alebo 120 000 km. Odlišné sú aj ceny, ktoré sa líšia podľa modelu auta a vykonaných úkonov danej garančné prehliadky.

 

Opravujeme všetky modely Ford: Ford Ka, Ford Fiesta, Ford Ecosort, Ford Focus, Ford C-MAX, Ford Kuga, Ford Edge, Ford Mondeo, Ford Mustang, Ford S-MAX, Ford Galaxy, Ford Tourneo, Ford Ranger, Ford Courier, Ford Connect, Ford Transit

 Čo sa robí pri servise Ford

Rozlišujeme základný, stredný a veľký servis. Prehliadky sa líši podľa rozsahu činností. Spoločná býva výmena oleja a filtra motora. Podľa stavu tachometra sa menia aj filtre vzduchu, kabíny a paliva. Podľa starobe sa menia aj brzdová kvapalina, antifreeze, servokapalina, prípadne náplň klimatizácia. Pri garančné prehliadke sa zároveň vykonávajú predpísané servisné úkony. Najmä prehliadka podvozku a všetkých viditeľných mechanických dielov vrátane kontroly motorového priestoru. Okrem iného sa kontrolujú tlmiče, zavesenie náprav, ramená, silentbloky, výfuková sústava, úniky kvapalín, brzdy, pružiny, karosérie, elektrické diely atď. Ďalej sa vykonáva nastavenie svetlometov, geometria, premazanie všetkých zámkov a namáhaných dielov, kontrola osvetlenia, povinnej výbavy atď . Samozrejmosťou je vynulovanie servisného intervalu počítačom.

Garančná prehliadka je nutnosť

Servisné prehliadky sa oplatí starostlivo dodržiavať, a to aj po záruke. Predídete tak nečakaným poruchám a celkové náklady na servis sa zníži. Životnosť vášho auta sa predĺži a kvalita užívanie tiež.

 

Servis Ford Ružomberok- garančné prehliadka – záruka

Podľa zákona nie je nutné vykonávať garančné prehliadky v autorizovaných servisoch Ford. Aj napriek tomu jednotliví autorizovaní díleri straší svojich klientov s nutnosťou jazdiť na servis do autorizovaného servisu. Pritom podľa platnej legislatívy to nie je nutné už od roku 2003. Nebojte sa straty záruky. 

 

Diagnostika Ford

Servis Ford Ružomberok-autodiagnostika Pri záručnej prehliadke vždy vyčítame pamäť závad diagnostiky, tú zresetuje a nastavíme nový servisný interval. Používame značkovú diagnostiku Ford. Pri každom servisu prevádzame i záťažový test batérie, meranie bodu varu brzdovej kvapaliny, kontrolu vypnutie plochého remeňa, kontrolu osvetlenia a kontrolu dobíjania.

 

Kontrola bŕzd Ford

Pri servisnej prehliadke vždy kompletne testujeme brzdový systém  i mechanickú kontrolu bŕzd na zdviháku, kontrolu brzdovej kvapaliny a opotrebenia brzdových komponentov. Detailný výsledok testu bŕzd obdržíte v podobe podrobného protokolu. V prípade potreby vymeníme brzdové doštičky alebo i kotúče.

 

Doplnenie klimatizácie Ford

Pri pravidelnom servisu na prianie klienta dopĺňame klimatizáciu, aby správne fungovala. Plníme oba typy používaných plynov klimatizácia, pôvodné R134a i novo používaný typ (v nových vozidlách povinne od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme aj na počkanie.

 

 

Servis Ford Ružomberok

Cena sa líši podľa modelu a konkrétneho motora (benzín, diesel) a nájazdu kilometrov. Zároveň odlišujeme rozsah servisu, najmä malý, stredný a veľký servis. Vplyv na cenu má aj stav a opotrebovanie jednotlivých dielov. Vždy sa vykonávajú predpísané kontroly podvozkových a motorových dielov, nastavenie a nastavenie, prípadne geometrie kolies.

Garančné prehliadka Hyundai

Garančné prehliadka Hyundai. Robíme pravidelné servisné aj garančné prehliadky Hyundai podľa predpisu výrobcu. Disponujeme plne profesionálnym autorizovaným vybavením (diagnostika, Autodata, geometria, tester bŕzd atď.) A skúsenosťami so značkou Hyundai. Servisujeme nové aj staršie modely – rýchlo a efektívne, zvyčajne v rámci jedného dňa aj bez objednania. Zákazky prispôsobíme vždy želania klienta.

 

Servisné a garančné prehliadky Hyundai

Garančné prehliadky vykonávame podľa požiadaviek výrobcu Hyundai vrátane zachovania zákonnej záruky. Servisné a garančné prehliadky vykonávajú vyškolení skúsení mechanici so znalosťou značky Hyundai. Na vykonávanie diagnostiky používame originálne prístroje GDS VCI, alternatívne aj Bosch, Delphi, Texa, DEVCOM. Viac o konkrétnych servisných úkonoch pre vozidlá Hyundai uvádzame nižšie.

 

Časté servisné prehliadky na vybraných modeloch

Hyundai Getz, Hyundai I10, Hyundai I20, Hyundai ix20, Hyundai I30, Hyundai IX35, Hyundai ix55, Hyundai I40, Hyundai Kona, Hyundai Tucson, Hyundai Santa Fe, Hyundai H1, Hyundai H350

 

PREČO ROBIŤ GARANČNÉHO PREHLIADKY?

Nech Vaše auto je alebo nie je v záruke, oplatí sa pravidelné servisné prehliadky starostlivo dodržiavať. Predídete tak nečakaným poruchám a celkové náklady na servis sa zníži. Životnosť vášho Hyundai sa výrazne predĺži a kvalita užívanie tiež. Výrobca presne stanovuje životnosť jednotlivých dielov, ich priebeh opotrebuje aj odporúčanej výmeny. Niektoré diely sa mení, iné prechádzajú iba údržbou. Výsledkom je ale vždy perfektne fungujúci spoľahlivé vozidlo.

 

Diagnostika motora Hyundai

Pri garančné prehliadke vždy vyčítame pamäť závad OBD diagnostiky. Okrem resetu garančné prehliadky je nutné aj zmazať pamäť závad, vykonať základné nastavenie, skontrolovať test akčných členov atď. Používame značkovú diagnostiku Hyundai. Okrem klasickej diagnostiky vykonávame pri každom servise i záťažový test batérie, meranie bodu varu brzdovej kvapaliny, kontrolu osvetlenia a kontrolu dobíjania.

 

 

Kontrola bŕzd pre autá Hyundai

Pri servisnej prehliadke vždy kompletne testuje brzdový systém.  Mechanickú kontrolu bŕzd na zdviháku, kontrolu brzdovej kvapaliny. V prípade potreby vymeníme brzdové doštičky alebo aj kotúče.

 

Doplnenie klimatizácie vozidlám Hyundai

Pri pravidelnom servise je vhodné doplniť klimatizáciu, nielen chladivo, ale aj olej klimatizácie, aby sa všetky komponenty riadne mazali. Na to sa veľmi často zabúda. Následkom sú zadreté KLIMAKOMPRESOR a poškodenie iných dielov. Do novších modelov Hyundai, približne medzi rokmi 2013 až 2016, sa už od výroby dával nový, ekologickejší typ chladiva R1234yf. Do všetkých vozidiel od roku výroby 2017 sa dávalo toto nové chladivo povinne. Výhodou tohto chladiva klimatizácia je nízka záťaž pre životné prostredie, nevýhodu výrazne vyššia cena oproti staršiemu typu chladiva. Oba dva typy chladiva (R134a i R1234yf) plníme aj na počkanie.

 

GARANČNÉ PREHLIADKY Hyundai

Cena sa líši podľa modelu a konkrétneho motora (benzín, diesel). Zároveň odlišujeme rozsah servisu, najmä malý, stredný a veľký servis. Vplyv na cenu má aj stav a opotrebovanie jednotlivých dielov. Zvyčajne sa mení filtre oleja, vzduchu motora, kabíny, prípadne aj paliva. Vykonávajú sa predpísané kontroly podvozkových a motorových dielov, nastavenie a nastavenie, prípadne geometrie kolies.

 

ZNAČKOVÉ DIELY  pre Hyundai

Pri vykonávaní garančných prehliadok používame výlučne kvalitné značkové diely s minimálne dvojročnou zárukou. Oleje používame zvyčajne BP, Shell, Castrol, Total.

 

Hyundai servis AutoFer Team Ružomberok

Okrem bežných servisných úkonov odporúčame vykonávať aj servis palivovej sústavy, ktorý obnáša okrem výmeny palivového filtra aj čistenie vstrekovačov, prípadne u starších vozidiel dekarbonizáciu motora – teda vyčistenie motorového priestoru od olejových usadenín.

 

Autorizovaný servis Hyundai

Nie sme autorizovaným servisom Hyundai. To nie je nutné. Podstatné je, že máme skúsenosti, baví nás to a opravu aj údržbu vášho auta dokážeme vykonať kvalitne, rýchlo a efektívne. 

Garančné prehliadky modelov značky Mercedes Benz

Disponujeme plne profesionálnym vybavením (diagnostika, Autodata, geometria, tester bŕzd atď.) A skúsenosťami so značkou Mercedes Benz. Servisujeme nové aj staršie modely. Zákazku prispôsobíme vždy želaniam klienta.

Garančné prehliadky vykonávame podľa predpisu výrobcu vrátane zachovania zákonnej záruky. Výrobca nesmie podmieňovať záruku nutnosťou používať autorizovaný servis Mercedes Benz. 

Robiť garančné prehliadky?

Servis Mercedes Ružomberok vykonáva údržbu aj keď už auto nie je v záruke, oplatí sa totiž vykonávať pravidelný predpísaný servis. Životnosť vášho Mercedesu sa výrazne predĺži a kvalita užívanie tiež. Výrobca presne stanovuje životnosť jednotlivých dielov, ich priebeh opotrebuje aj odporúčanej výmeny. Niektoré diely sa mení, iné prechádzajú iba údržbou. Výsledkom je ale vždy perfektne fungujúci spoľahlivé vozidlo.

 

Pravidelný servis vstrekovania a spaľovania

Okrem bežných servisných úkonov odporúčame vykonávať aj servis palivovej sústavy, ktorý obnáša okrem výmeny palivového filtra aj čistenie vstrekovačov, prípadne u starších vozidiel dekarbonizáciu motora – teda vyčistenie od olejových usadenín pomocov profesionálneho stroja. 

 

Diagnostika Mercedes

Autodiagnostika motora Mercedes servis Pri záručnej prehliadke vždy vyčítame pamäť závad OBD diagnostiky. Okrem resetu garančné prehliadky je nutné aj zmazať pamäť závad, vykonať základné nastavenie, skontrolovať test akčných členov atď. Používame len profesionálnu diagnostiku pre Mercedes benz.

 

Geometria náprav Mercedes

Okrem kontroly motora a elektroniky sa pri pravidelnom servise udržuje aj podvozok. Skontrolujú sa vôľa náprav a geometrie, prípadne sa aj nastaví. U väčšiny Mercedesov sa nastavuje nielen geometria prednej nápravy, ale aj zadnej.

 

Ceny garančné prehliadky Mercedes

Cena sa líši podľa modelu a konkrétneho motora.

 

Servis Mercedes Ružomberok

kontrolu palivovej sústavy a viditeľných častí motorového priestoru. (Podľa stavu tachometra alebo ak sú zanesené sa zvyčajne menia aj kabínový filter, vzduchový filter, palivový filter.) Hlášky servisu na prístrojovom paneli vždy resetujeme, aby ste boli nabudúce opäť upozornení na ďalšiu dôležitú kontrolu.

 

Značkové diely Mercedes

Pri vykonávaní garančných prehliadok používame výlučne kvalitné značkové diely s minimálne dvojročnou zárukou. Oleje používame zvyčajne BP, Shell, Castrol, Total. Rozhodne sa neoplatí šetriť na filtroch ani na oleji kvalitné diely predlžujú životnosť motora.

 

 

Mercedes servis Ružomberok služby:

Výmena motorového oleja, prevodového oleja, servis klimatizácie,geometria, dezinfekcia klimatizácie a interiéru, dekarbonizácia spaľovacieho priestoru, výmena filtrov, nastavenie servisných intervalov, bežná údržba vozidiel, výmena pneumatík, programovanie TPMS senzorov, oprava systému tlaku v pneumatikách, výmenaho prevodu drážkového remeňa, oprava čelného skla, výmena čelného skla, servis podvozku čapov, ramien, ložísk, kompletný servis bŕzd, výmena brzdových kotúčov a platničiek, opravy po dopravnej nehode. 

Garančné prehliadka Opel

Garančné prehliadka na vozidlá Opel rýchlo a spoľahlivo. Po objednaní vybavenie v rámci jedného dňa. Profesionálne rýchloservis Opel Ružomberok. Príďte ešte dnes. Vykonávame expresne záručný aj pozáručný garančné prehliadky. Sme špecializovaný Opel servis. Zapisujeme do servisnej knihy, resetujeme intervaly. Okrem garančných a servisných prehliadok vykonávame komplexný servis značky Opel.

Čo sa robí pri servisnej prehliadke a servisu Opel

Rozlišujeme základný, stredný a veľký servis. Prehliadky sa líši podľa rozsahu činností, vek vozidla a stavu tachometra. Spoločná je vždy výmena oleja a filtra motora. Podľa stavu tachometra sa mení aj filtre vzduchu, kabíny a paliva. Podľa starobe sa menia aj brzdová kvapalina, antifreeze, servokapalina, prípadne náplň klimatizácia. Pri garančné prehliadke sa vykonávajú výrobcom predpísané servisné úkony. Dôležitá je vždy najmä prehliadka podvozku na hever a všetkých viditeľných mechanických dielov vrátane kontroly motorového priestoru. Okrem iného sa kontrolujú tlmiče, zavesenie náprav, ramená, silentbloky, výfuková sústava, karosérie, úniky kvapalín, brzdy, pružiny, DPF filter, elektrické diely atď. Samozrejmosťou je vynulovanie servisného intervalu počítačom.

 

Servis Opel Ružomberok- garančná prehliadka – záruka

Podľa zákona nie je nutné vykonávať garančné prehliadky v autorizovaných servisoch Opel. Aj napriek tomu jednotliví autorizovaní díleri zastrašujú svojich klientov s nutnosťou jazdiť na servis do autorizovaného servisu. Pritom podľa platnej legislatívy to nie je nutné už od roku 2003. 

 

 

Opel servis Ružomberok

Opravované modely Opel Adam, Opel Corsa, Opel Crossland, Opel Mokka, Opel Astra, Opel GTC, Opel Cascada, Opel Grandland, Opel Zafira, Opel Insignia, Opel Combo, Opel Vivaro, Opel Movano

 

 

Autodiagnostika Opel

Pri garančnej prehliadke vždy vyčítame pamäť závad diagnostiky, tú zresetuje a nastavíme nový servisný interval. Používame špecializovanú diagnostiku Opel. Pri každom servisu prevádzame i záťažový test batérie, meranie bodu varu brzdovej kvapaliny, kontrolu vypnutie plochého remeňa, kontrolu osvetlenia a kontrolu dobíjania.

 

Doplnenie klimatizácie Opel

Pri servisnej prehliadke na prianie klienta dopĺňame klimatizáciu, aby správne fungovala. Plníme oba typy používaných plynov klimatizácia, pôvodné typ R134a i novo používaný typ (v nových vozidlách povinne od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme na počkanie bez objednania. Na želanie vykonávame aj dezinfekciu klimatizácie.

 

Test bŕzd pri záručnej prehliadke

Pri garančné prehliadke vždy kompletne testujeme brzdový systém  i mechanickú kontrolu bŕzd na zdviháku, kontrolu brzdovej kvapaliny a opotrebenia brzdových komponentov. Detailný výsledok testu bŕzd obdržíte v podobe podrobného protokolu. V prípade potreby vymeníme brzdové doštičky alebo i kotúče.

 

 

ZNAČKOVÉ AUTODIELY Opel

Pri vykonávaní garančných prehliadok používame kvalitné značkové diely s minimálne dvojročnou zárukou, pri vybraných i trojročnú. U týchto dielov je garantovaná vysoká kvalita za rozumnú cenu. Zvyčajne od nemeckých, talianskych a francúzskych dodávateľov autodielov – napríklad Bosch, Brembo, Ferodo, Continental, Sachs, Febi, Luk, Inna, Mann, UFI, Ate, Monroe, alternatívne Herth + Buss Jakoparts, Nipparts. Oleje používame väčšinou BP, Shell, Castrol, Total.

 

Garančné prehliadka predĺži životnosť

Servisné a garančné prehliadky sa oplatí starostlivo dodržiavať, a to aj po záruke. Predídete tak nečakaným poruchám a celkové náklady na servis sa zníži. Životnosť vášho auta sa predĺži a kvalita užívanie tiež.

 

Garančná prehliadka Škoda

Servis Škoda Garančná a servisná prehliadka pre vozidlá Škoda. Autoservis AutoFer Team vykonáva pravidelné servisné a garančné prehliadky všetkých modelov Škoda. Garančné prehliadky sú základným úkonom pre správnu údržbu vašho vozidla škoda. Prehliadky vykonávame podľa predpisu výrobcu Škoda Auto. Sme špecializovaný škoda servis. Zapíšeme všetko do servisnej knihy (SERVISKY), zresetujeme intervaly. Snažíme sa pracovať rýchlo a spoľahlivo.

 

Škoda servis Ružomberok / garančná prehliadka a záruka

Servisujeme modely

Škoda Roomster, Škoda Yeti, Škoda Citigo, škoda Fabia, Škoda Rapid, Škoda Octavia, Škoda Karoq, škoda Kodiak, Škoda Superb

 

Aké servisné úkony na vás čakajú na garančné prehliadke

Servis pre autá Skoda v Ružomberku rozlišuje základný, stredný a veľký servis. Všetky prehliadky sa líši podľa rozsahu činností. Najčastejšie (spoločná) býva výmena oleja a filtra motora, filtrov vzduchu, kabíny a paliva. Podľa stavu tachometra a staroba sa mení aj brzdová kvapalina, antifreeze, servokapalina či náplň klimatizácie. Pri garančné prehliadke sa zároveň vykonávajú predpísané servisné úkony dané výrobcom. Najmä prehliadka podvozku a všetkých viditeľných mechanických dielov vrátane kontroly priestoru motora. Kontrola bŕzd vrátane testu na brzdovú kvapalinu. Nastavenie svetlometov, geometria, premazanie všetkých zámkov a namáhaných dielov, kontrola osvetlenia, povinnej výbavy atď. Samozrejmosťou je vynulovanie servisného intervalu počítačom.

 

Škoda servis Ružomberok služby:

Výmena motorového oleja, prevodového oleja, servis klimatizácie,geometria, dezinfekcia klimatizácie a interiéru, dekarbonizácia spaľovacieho priestoru, výmena filtrov, nastavenie servisných intervalov cez pc, bežná údržba vozidiel, výmena pneumatík, programovanie TPMS senzorov, oprava systému tlaku v pneumatikách, výmenaho prevodu drážkového remeňa, oprava čelného skla, výmena čelného skla, servis podvozku čapov, ramien, ložísk, kompletný servis bŕzd, výmena brzdových kotúčov a platničiek, výmena tlmočov a pružín, výmena spojkovej sady a diagnostika spojky, opravy po dopravnej nehode.

 

Servisná prehliadka Volkswagen

Vykonávame garančnú prehliadku na Volkswagen rýchlo a spoľahlivo. Servis bez objednania a vybavenie v rámci jedného dňa. Profesionálny rýchloservis Volkswagen Ružomberok. Vykonávame expresne záručný aj pozáručný servis garančné prehliadky. Sme špecializovaný Volkswagen servis. Zapisujeme do servisnej knihy SERVISKY, resetujeme intervaly. Okrem garančných a servisných prehliadok vykonávame komplexný servis značky VW.Volkswagen servisné úkony a garančné prehliadky koncernu VW Volkswagen

Čo sa robí pri servise Volkswagen

Prehliadky sa líši podľa rozsahu činností, veku vozidla a stavu tachometra. Spoločná je vždy výmena oleja a filtra motora. Podľa stavu tachometra sa menia aj filtre vzduchu, kabíny a paliva. Podľa opotrebenia sa menia aj brzdová kvapalina, antifreeze, servokapalina, prípadne náplň klimatizácia. Pri garančné prehliadke sa vykonávajú výrobcom predpísané servisné úkony. Dôležitá je vždy najmä prehliadka podvozku na hever a všetkých viditeľných mechanických dielov vrátane kontroly motorového priestoru. Okrem iného sa kontrolujú tlmiče, zavesenie náprav, ramená, silentbloky, výfuková sústava, karosérie, úniky kvapalín, brzdy, pružiny, DPF filter, elektrické diely atď. Samozrejmosťou je vynulovanie servisného intervalu počítačom.

Aké modely VW servisujeme

Opravujeme všetky modely Volkswagen. Napríklad Volkswagen UP, Volkswagen Polo, Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Volkswagen Touran, Volkswagen Sharan, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Touareg, Volkswagen Arteon, Volkswagen Beetle, Volkswagen Caddy, Volkswagen Transporter, Volkswagen Crafter, Volkswagen Amarok.

 

Servis VW Ružomberok – garančné prohliadky- záruka

 Diagnostika Volkswagen

Pri garančné prehliadke vždy vyčítame pamäť závad diagnostiky, tú zresetuje a nastavíme nový servisný interval. Používame koncernovú diagnostiku Volkswagen. Pri požiadaní prevádzame i záťažový test batérie, meranie bodu varu brzdovej kvapaliny, kontrolu vypnutie plochého remeňa, kontrolu osvetlenia a kontrolu dobíjania.

 

Doplnenie klimatizácie Volkswagen

Pri pravidelnom servise na prianie klienta dopĺňame klimatizáciu, aby správne fungovala. Plníme oba typy používaných plynov klimatizácia, pôvodné typ R134a i novo používaný typ (v nových vozidlách povinne od roku 2017) R1234yf. Oba plyny plníme aj na počkanie. Na želanie vykonávame aj dezinfekciu klimatizácie.

 

Test bŕzd pri záručnej prehliadke

servis VW Ružomberok – diagnostika – autodiagnostika VW Pri servisnej prehliadke vždy kompletne testujeme brzdový systém i mechanickú kontrolu bŕzd na zdviháku, kontrolu brzdovej kvapaliny a opotrebenia brzdových komponentov. V prípade potreby vymeníme brzdové doštičky alebo i kotúče.

 

CENA GARANČNÉHO PREHLIADKY Volkswagen

Cena sa líši podľa modelu a konkrétneho motora (benzín, diesel) a nájazdu kilometrov. Zároveň cenovo odlišujeme rozsah servisu. Najmä malý, stredný a veľký servis. Vplyv na cenu má aj stav a opotrebovanie jednotlivých dielov.

 

KVALITNÉ DIELY pre vozidlá Volkswagen

Pri vykonávaní garančných prehliadok používame kvalitné značkové diely s minimálne dvojročnou zárukou. U týchto dielov je garantovaná vysoká kvalita za rozumnú cenu. Zvyčajne od nemeckých a talianskych dodávateľov, napríklad Bosch, Brembo, Ferodo, Continental, Sachs, Febi, Luk, Inna, Mann, UFI, Ate, Monroe.  Oleje používame väčšinou BP, Shell, Castrol, Total.

 

Garančná prehliadka sa oplatí

Servisné a garančné prehliadky sa oplatí starostlivo dodržiavať, a to aj po záruke. Predídete tak nečakaným poruchám a celkové náklady na servis sa zníži.a Životnosť vášho auta sa predĺži a kvalita užívania tiež.

Telefonická rezervácia +421 918 138 437  alebo nám napíšte email na adresu servis@autoferteam.sk